BORUSAN OTO.

Borusan Oto Diyarbakır BMW Yetkili Satıcısı

BMW, BMW i Yetkili Satıcı Noktası

Borusan Oto, BMW'nin yeni kurumsal kimliğinin dünyada ilk kez uygulandığı ve BMW Store adını verdikleri yeni konsept tesisiyle Diyarbakır'da BMW ve BMWi Yetkili Satıcısı olarak hizmet vermeye başladı.


Diyarbakır'ın merkezi noktalarından biri olan Mahabad Bulvarı üzerinde yerini alan, BMW otomobillerin yanı sıra özel giyim, aksesuar, bisiklet ve model araçların da sergilenip satıldığı Borusan Oto Diyarbakır, modern, lüks ve ileri teknolojilerle donanmış şık ortamıyla ziyaretçilerine üst düzey bir deneyim sunarken, elektrikli otomobil şarj istasyonuyla da fark yaratıyor.


BMW’nin en yeni showroom konseptini dünyada ilk kez uygulayarak müşterilerimiz ile buluşturmanın gururunu yaşadığımız Borusan Oto Diyarbakır, şehrin en merkezi noktalarından birinde bulunmasının yanında Mardin, Elazığ, Batman gibi çevre illerdeki BMW tutkunlarına da hizmet vermektedir. BMW’nin elektrikli modellerini de müşterilerimizin beğeni ve deneyimine sunduğumuz tesisimizde bulunan şarj istasyonumuz ile şehirdeki önemli bir ihtiyacı da karşılamaktayız. 2021 yılının Eylül ayında hizmet vermeye başladığımız ve tüm hizmet noktalarımızda olduğu gibi müşterilerimize en iyi deneyimi sunmanın önceliğimiz olduğu Borusan Oto Diyarbakır şubemizde, BMW markamızın en yeni modellerini yakından inceleyebilir, keyifli bir test sürüşü yapabilir ve konusunda uzman satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ekibimiz
Yetkili Satıcı Çalışma Saatleri
H.içi : 09:00 - 18:00
Cmt : 10:00 - 16:00
Paz : Kapalı
İletişim Bilgileri
Mezopotamya Mah. Mahabad Bulvarı No: 61 D - Kayapınar / Diyarbakır
Satış : 0850 755 06 06
Yol tarifi alın

AYIN ÖZEL TEKLİFLERİ.

BMW Borusan Oto güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.

BİZE ULAŞIN.