BORUSAN OTO SATIŞ SONRASI.

Hizmetlerimiz

Ankara, İçel, İstanbul, Gaziantep, Muğla, Tekirdağ bölgelerinde konumlandırılmış BMW Yetkili Servisi Borusan Oto olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Orijinal BMW Parçaları

Orijinal BMW Parçaları

Alanında uzman teknisyenlerimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımızla servislerimizde sadece orijinal BMW parçaları kullanır, hiçbir zaman orijinal BMW kalitesinden taviz vermeyiz.

Vale Hizmeti

Vale Hizmeti

Servisiniz için otomobilinizi valeyle istediğiniz yerden alır, işlemler bittiğinde istediğiniz adrese teslim ederiz.

İkame Otomobil Hizmeti

İkame Otomobil Hizmeti

Otomobilinizi servise bıraktığınızda, kısa süreliğine de olsa otomobilsiz kalmamanız için size ikame araç tahsis ederiz. Böylece hiçbir zaman sürüş keyfinizden ödün vermezsiniz. İkame otomobil uygunluğu için Borusan Oto Yetkili Servisi’niz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bakım İşlemleri

Bakım İşlemleri

Siz sadece sürüşe odaklanın. Geresini biz hallederiz.

Detaylı bilgi alın
BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

Türkiye’deki tüm BMW ConnectedDrive hizmetleri 30 Haziran 2019 tarihi itibarı ile sonlandırılmıştır. BTK’nın 2018/DK-YED/27 sayılı kararı uyarınca araçlarda katma değerli hizmet sunumuna imkân sağlayan haberleşme sistemlerinde kullanılan SIM kartların ülkemizde mobil elektronik haberleşme hizmeti sunmak üzere yetkilendirilmiş̧ işletmecilerden temin edilmesi veya söz konusu işletmeciler tarafından kontrol edilebilecek şekilde programlanabilir olması, ayrıca kullanılacak sunucuların Türkiye’de bulundurulması gerekmektedir. Buna göre, sunulan BMW ConnectedDrive hizmetlerinin durdurulması zorunluluğu doğmuştur.

Detaylı bilgi alın